פניות כלליות:

שירות לקוחות:

לדיווח תופעות לוואי

oxar environmental protectionשילוב של ותק וחדשנות

במהלך עשרות שנות פעילות החברה, צברה מפעלי חמצן וארגון ניסיון חסר תחליף, ידע מקצועי עשיר ומוניטין של איכות ומצוינות, המשולבים בחדשנות וקידמה טכנולוגית. המחלקה הטכנית ומחלקת אבטחת האיכות שלנו שוקדות ללא הרף על הרחבת מגוון מוצרינו והתאמתם לדרישות המשתנות של השוק, ועל הטמעת יישומים מהפכניים ופורצי דרך בכל התחומים. אנו נמצאים "עם היד על הדופק" ומתעדכנים בכל חידוש וההתפתחות מקצועית בעולם, על מנת להבטיח ללקוחותינו את השירות והמוצרים המתקדמים ביותר.

הטכנולוגיות המתקדמות בעולם

באתרי הייצור החדשים בקיסריה, מגדל העמק וקרית גת מיושמות הטכנולוגיות המתקדמות ביותר, מערכות בקרת איכות קפדניות ומכלול רחב של אמצעים ונוהלים לשמירה על הבטיחות ועל איכות הסביבה. כל אתרי החברה הוסמכו לתקן ISO 9001 המבטיח ניהול מבוקר של תהליכי הייצור, כיול מדויק של ציוד המדידה ונוהלי בטיחות מחמירים.

שרותי מבדקה

מעבדה מוסמכת לביצוע בדיקות תקופתיות לצרכי תחזוקה של גלילים מיטלטלים לגזים בהתאם לת"י 712.

חמצן רפואי

הקבוצה הוסמכה לייצור ומילוי חמצן רפואי עפ"י רישיון ותעודת GMP ממשרד הבריאות.

למידע נוסף:

 

 

 

 

 
 

איכות הסביבה

כל האתרים והמתקנים של מפעלי חמצן וארגון, לרבות מערך השינוע והאספקה של החברה, פועלים בפיקוח ובהיתר של המשרד להגנת הסביבה ועומדים בכל התקנים הנדרשים. מפעלי החברה תוכננו ונבנו בהתאם לתקנים המחמירים ביותר לגבי חומרים מסוכנים ורעלים.

מעורבות חברתית

מעורבות חברתית ותרומה לקהילה הן ערך מרכזי בפעילותנו, מתוך תפיסת עולם הנשענת על ערכי מוסר יהודיים ואוניברסליים.

מאז פתיחת המפעל בקיסריה אנו תומכים בארגוני חסד וצדקה כגון 'עזר מציון' ואחרים. בין השאר תרמה החברה מחשבים לכיתות לימוד במגדל העמק. החברה מתגייסת דרך קבע למטרות הומניות, כמו תרומת מבחנות לבדיקות מח עצם ועידוד העובדים לתרום דגימות מח עצם.

החברה לוקחת חלק פעיל בפעילויות המאורגנות ע"י פארק התעשייה קיסריה, ובהן תרומת ארוחות חמות ממטבח המפעל לבתי תמחוי ביישובי האזור, תרומה לנזקקים בפסח, התנדבות בבתי חולים ובמוסדות לילדים בעלי צרכים מיוחדים ועוד.

אפליקצית המרת גזים זמינה להורדה בחינם בחנויות האפליקציה