פניות כלליות:

שירות לקוחות:

לדיווח תופעות לוואי

service oxarמפעלי חמצן וארגון פועלים בשוק תחרותי, שבו נודעת חשיבות רבה לאיכות הקשר ולרמת השירות ללקוח. החברה מפעילה מערך הפצה ושירות בפריסה ארצית, שבו כל נציג, כל נהג וכל מוקדן שואפים לספק ללקוח את השירות הקשוב, המהיר והאמין ביותר. כולנו יודעים היטב כי אנו נבחנים בכל יום מחדש, ונעשה הכל כדי לזכות באמונכם המתמשך.

החברה מעמידה את הידע הייחודי והעשיר שלה לרשות לקוחותיה, ומספקת הדרכה שוטפת, פיתוח משותף של יישומים חדשניים וייעוץ טכני והנדסי כחלק מהשירות. מוקד השירות של החברה מציע הדרכות, פתרונות ומענה מקצועי ואמין על כל שאלה.

נושא השירות חשוב לנו מאוד, ולכן אנו מקיימים סקרי שביעות רצון הלקוחות שלנו.

שירות כולל בכתובת אחת

כחברה הוותיקה והמובילה בתחומה, המחזיקה במאגר ידע גדול ורחב בתחום, אנו רואים את עצמנו מחויבים להעניק ללקוחותינו שירות כולל ולשמש כתובת אחת לכל צרכיהם: החל מייעוץ ותכנון, דרך אספקת והתקנת המערכות, הצנרת ואמצעי הבקרה, ועד ליווי ופיקוח צמוד על תקינות המערכות. בהתאם לדרישות הלקוח, החברה מבצעת פרויקטים שלמים הכוללים הקמת תשתיות ואף ניהול שוטף במתכונת מיקור חוץ.

מערך הפצה ארצי

מערך השיווק וההפצה פועל בכל רחבי הארץ וכולל צי של מכליות מתקדמות לאספקת גז במצב צבירה נוזלי במיכלי הצובר בחצר הלקוח, ורשת מפיצים עניפה לאספקת גזים בגלילים עד לצרכן הסופי.

למידע נוסף:

pdf הוראות הפעלה למיכלים קראוגניים

גיליון בטיחות

אפליקצית המרת גזים זמינה להורדה בחינם בחנויות האפליקציה